Kaip pasirinkti mokyklinę kuprinę?

Pradedant savo mokyklinį kelią, vaikams labai svarbu tinkamai išsirinkti mokyklinius reikmenis. O kur juos susidėti tampa svarbiausiu klausimu ir vaikams, ir jų tėveliams. Oliver.lt nori jums pasiūlyti ne tik didelį mokyklinių kuprinių asortimentą, bet ir keletą patarimų, kaip išsirinkti tinkamiausią!

Dizainas

Šiais laikais „gražu“ tampa daug svarbiau nei „patogu“ ar „kokybiška“. Mokiniai, rinkdamiesi kuprinę dažniausiai nekreipia dėmesio į komfortą, todėl tai tampa tėvų užduotimi pirmiausia pagalvoti apie kokybę, o vėliau vaikams leisti pasirinkti dizainą. Apsiperkant Oliver.lt tai nebus sunku – didelė dalis mūsų siūlomų  kuprinių suderina kokybę ir akį traukiantį, vaikų skonį atitinkantį dizainą!

Dydis

Kiekvieno vaiko kuprinėje turi tilpti daugybė daiktų – nuo knygų iki užkandžių, nepamirštant ir apie būtiniausius daiktus – mobilųjį, raktus, piniginę, vandenį. Neretai norint viską sutalpinti, bandoma nupirkti kuo didesnę kuprinę, tačiau tai – didelė klaida. Kuprinė neturėtų pločiu viršyti vaiko liemens, jos viršus turėtų būti žemiau pečių juostos, o dugnas – virš klubų. Kuprinė su visu turiniu turėtų sverti apie 10 – 15 % kūno svorio.

Kokybė

Kiekvieną dieną vaikų kuprinės turi atlaikyti galybę iššūkių – peštynes, linksmybes žaidimų aikštelėje,  užkandžiavimus ir netikėtus orų pasikeitimus. Tam, kad vaiko kuprinė būtų tam pasiruošusi, reikia ieškoti patvaraus, iš vandeniui atsparios medžiagos pagaminto varianto.

Svarbu atkreipti dėmesį į užtrauktukus – jie turi būti tvirti, nes tai – pirmas dalykas, kuris kuprinėje gali sulūžti. Geriausia - dvigubi užtrauktukai su apsauga nuo lietaus.

Svarbu, kad kuprinės siūlės būtų tvirtos – tai kokybiškos prekės pavyzdys, kuris sumažins rūpesčius tėvams, kurių vaikai nori tik dūkti ir nesijaudinti dėl savo kuprinės išgyvenimų!

Skyriai

Šiais laikais mokiniai kuprinėse nešiojasi daugybę įvairiausių daiktų, todėl vienas iš svarbiausių kokybiškos kuprinės bruožų – papildomi skyriai. Tai padės ne tik palaikyti tvarką bei greičiau rasti ieškomus daiktus, bet ir paskirstyti svorį. Šoninės kišenės kuprinėje suteikia papildomos vietos vandens gertuvei. Kuprinių priekyje esantys skyriai gali būti naudojami smulkiems daiktams, o kartais netgi priešpiečių dėžutei ar penalui laikyti.

Petnešos ir diržai

Petnešos kiekvieno mokyklinuko kuprinėje turėtų būti dvi - kad nepažeistų nešiojančiojo stuburo. O paminkštintos petnešos lėčiau dėvisi ir bus nešiojamos ilgiau. Pradinių klasių mokiniams rekomenduojamas diržas, susegantis petnešas – jis padeda išlaikyti taisyklingą laikyseną, palengvina nešamą svorį ir neleidžia smukti nuo pečių.

Atšvaitai

Nepamirškite pasirūpinti ir vaikų saugumu – atšvaitai tam yra vienas iš esminių aspektų. Tamsoje jie gali tapti nepastebimi, todėl atšvaitas itin reikalingas. Nors juos galima lengvai įsigyti ir patiems pritvirtinti prie kuprinių, tokie atšvaitai dažnai pasimeta arba lieka kuprinės viduje. Atkreipkite dėmesį, kad Oliver.lt yra daugybė kuprinių jau su išorėje integruotomis šviesą atspindinčiomis zonomis!

Tegul keliavimas į mokyklą vaikams būna saugus, patogus, bei stilingas!