Apie Oliver

Oliver – ryškiai geriausias partneris darbe

Labas, esu Oliveris. Noriu šiek tiek papasakoti apie save. Esu vienas jauniausių bei moderniausių prekės ženklų šalyje, vykdantis skaidrią bei sąžiningą veiklą. Džiaugiuosi, kad užsukai į šią elektroninę parduotuvę ir tikiuosi, kad iš didelės gausybės parduotuvių pasirinksi būtent mano prekes. Klausi, kodėl turėtum priimti tokį sprendimą?

Puikiai suprantu, kad mėgsti daug ką atidėti paskutinei minutei, nes Tavo galva užimta šimtais naujų idėjų, kaip užkariauti pasaulį - todėl aš esu pasiruošęs Tau padėti. Tavo užsakymą priimsiu tą pačią dieną ir, taupydamas tavo brangų laiką, asmeniškai rūpinsiuosi sparčiausiu jo pristatymu iki pat namų ar biuro durų visoje Lietuvoje. Šiuo metu esi Europoje? Nesijaudink, naudodamasis Lietuvos pašto paslaugomis, paslaugas teikiu visame senajame žemyne.

Svarstai apie naują išmanųjį telefoną? O galbūt savo biure jau kurį laiką svajojai pakeisti senas magnetines lentas į naujas? Sveikinu, esi tinkamoje erdvėje! Savo elektroninėje parduotuvėje siūlau platų prekių asortimentą, užtikrinantį harmoningą biuro, ugdymo įstaigos ar kitos dar vietos veiklą. Visos darbui reikalingos priemonės nuo šiol sutelktos vienoje vietoje, tad nebereikės blaškytis nuo vienos parduotuvės iki kitos ieškant reikalingų produktų. Man itin svarbi nepriekaištinga prekių kokybė, todėl prekes visada užsakau tik iš patikimų tiekėjų bei vietinių gamintojų, užtikrindamas geriausią kokybės bei kainos santykį.

Ar ir vėl nei viena iš Tavo aplankytų parduotuvių negali užtikrinti teisingo kainos bei kokybės santykio? Pigūs tušinukai neberašo po pirmos savaitės, o į brangias rašymo priemones investuoti nenori? Puikiai Tave suprantu, todėl prižadu - šioje elektroninėje parduotuvėje rasi  sąžiningą kainą, garsiausių prekinių ženklų prekes bei aibes prekių itin patraukliomis kainomis, kurios Tau tarnaus ilgai!

Nesvarbu, kas Tu esi – man itin reikšmingas malonus santykis su kiekvienu – tiek užsisakančiu smulkią kanceliarinę prekę, tiek įsigyjančiu elektroninę techniką, todėl esu pasirengęs atsižvelgti į kiekvieno individualius poreikius, pateikti Tave dominančią informaciją, išklausyti Tavo pageidavimus, skundus bei pagyras, taip siekdamas patenkinti Tavo individualius lūkesčius.


Prenumeruokite Oliver.lt naujienlaiškį!
Specialūs pasiūlymai • Naudingi ir įtraukiantys straipsniai