Apie Oliver

Viskas Biurui, Mokyklai, Kūrybai

Esame Oliver.lt – patikimas biuro darbų pagalbininkas, rūpestingas mokslų bičiulis, išradingas kūrybos įkvėpėjas. Mūsų viena didžiausių specializuotų el. parduotuvių Lietuvoje nėra tik vieta įsigyti norimas prekes. Tai ir erdvė darbštiems, smalsiems, sumaniems, žingeidiems, kūrybiškiems vaikams bei suaugusiems.

Mes tikime, jog mokslui, menui ir darbui svarbu ne amžius, o patogumas, malonumas bei įkvėpimas. Todėl motyvuotam ugdymui, neribotai saviraiškai bei sklandžiam kasdienių užduočių vykdymui paruošėme geriausias priemonės. Įrankius, kurie taptų nepakeičiami kiekvieno gyvenime.

Visus juos saugome daugiau nei 2000 kv. m sandėlyje Vilniuje. Tokį plotą sudaro pusė vieno didžiausių pasaulio nuosavų namų bei protų savininko – Bilo Geitso rezidencijos. Ne veltui nuolatos tiekiame aukščiausios kokybės priemones, kurios nustebintų ir patį kompiuterių genijų.

Šias prekes pristatome žaibo greičiu – jau kitą darbo dieną. Profesionaliai rūpinamės viso Baltijos regiono klientų poreikiais ir esame įkūrę atstovybes Latvijoje bei Estijoje.

Su mumis prasideda mokslo ir žinių kelias – Oliver yra oficialus „Būtiniausių pirmoko mokyklinių prekių krepšelio“ gamintojas.

Todėl turime viską, ko gali prireikti biurui, mokyklai, kūrybai. Mažų ir didelių protų darbui, tobulėjimui bei vaizduotės laisvei.