Oliver taškai

taskai

Kas, kiek ir už ką?

Biuro aprūpinimas yra svarbus procesas, kurį nusprendžiau paversti dar patrauklesniu ir naudingesniu tau. Naršydamas el. parduotuvėje www.oliver.lt prie kiekvienos prekės pastebėsi taškus, kuriuos kaupsi įsigijęs ir sėkmingai apmokėjęs už prekes. Sukauptus taškus galėsi panaudoti jau kito apsipirkimo metu ir jais padengti visą asmeninio pirkinio sumą arba panaudoti kaip nuolaidą! Tik įsivaizduok: naujas telefonas, sulčiaspaudė ar bet kuri kita prekė iš www.oliver.lt asortimento bus tavo visiškai nemokamai. Oliver taškų programoje gali dalyvauti tik registruoti ir el. parduotuvėje www.oliver.lt apsiperkantys vartotojai.

taskai nauda

Kiek vertas 1 taškas?

1 tšk. = 0,01€

Už ką gausi taškų?

Prie kiekvienos prekės matysi taškų skaičių, kurį gausi šią įsigijęs. Taškų skaičius automatiškai didės, pildant prekių krepšelį ar didinant prekės kiekį. Kiekvienas naujai registruotas vartotojas į savo Oliver taškų sąskaitą gauna 200 taškų.

registracija

Ką veikti su Oliver taškais?

Taškykis! Surinktus Oliver taškus gali išleisti bet kuriam užsakymui: asmeniniam ar įmonės prekėms. Už Oliver taškus gali padengti net 100% užsakymo vertės arba panaudoti tik dalį.

nauda 2

Kaip sekti sukauptų ir panaudotų taškų istoriją?

Prisijunk prie savo paskyros www.oliver.lt ir puslapio viršuje ties taškų simboliu, sek per visą istoriją sukauptų ir dar nepanaudotų taškų likutį.

Sukauptų taškų galiojimas ir grąžinimas

Oliver taškai galioja visą laiką. Oliver taškai nekeičiami į grynuosius pinigus. Įstatymo numatytais atvejais grąžindamas prekę, kurią įsigijai panaudodamas Oliver taškus, tu turi galimybę susigrąžinti šios prekės įsigijimui panaudotus Oliver taškus.


Prenumeruok naujienlaiškį ir gauk sąrašą užduočių, kuris padės TAU išvengti streso prieš atostogas!

Prenumeruodami naujienlaiškį taip pat gausite:
3 Eur nuolaidą pirmam užsakymui • Specialius pasiūlymus • Naudingus ir įtraukiančius straipsnius

Norėtum sutaupyti 3 Eur ?

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir gaukite net 3 eurų nuolaidą!

Užsisakyti
×

Ačiū, kad prenumeruojate Oliver.lt naujienlaiškį!

Netrukus į pašto dėžutę gausite laišką su nuoroda, kurią paspaudę patvirtinsite savo el. paštą.

Po patvirtinimo gausite dar vieną laišką, kuriame rasite tik jums skirtą nuolaidos kodą!

Nuolaidos kodas galioja užsakymams nuo 30 Eur.

×