Kaip išsirinkti patį geriausią lagaminą?

Senas, nepatogus, sunkus... apie ką mes? Apie lagaminą. Kelionės džiaugsmus gali apsunkinti prastas lagaminas, tad patariame išvengti tokių rūpesčių ir pasirūpinti savimi iš anksto.

Norint išsirinkti tinkamą lagaminą, pirmiausia, reikia atsakyti sau į klausimą: koks lagamino dydis man reikalingas? Tai priklauso, kokiu būdu planuojate keliauti: automobiliu, autobusu ar kitokiais būdais, kurie neturi griežtų bagažo dydžio reikalavimų. Kitokia situacija, keliaujant lėktuvu - norint  lagaminą pasiimti su savimi į lėktuvo saloną, reikėtų turėti mažą lagaminą, atitinkantį nurodytus standartus. Yra galimybė keliauti su registruotu bagažu, tai ypač patogu, keliaujant su vaikais ar ilgesniam laikotarpiui, tokiu atveju, galite pasiimti vidutinį arba didelį lagaminą.

Ispanijoje įsikūrusi kompanija GABOL, kuri specializuojasi lagaminų gamyboje, siūlo lagaminus, kurie atitinka populiariųjų oro linijų, tokių kaip „Ryanair“, „Wizz Air“, „AirBaltic“, „LOT“, „Lufthansa“, reikalavimus.

Įvertinus reikiamo dydžio lagamino dydį, galima pereiti prie kitų savybių – saugumo, garantijos, kokybės ir patogumo. Dauguma GABOL lagaminų pažymėti „Travel sentry approved“ (TSA) ženklu, kuris reiškia, jog užrakinus lagaminą ir prireikus jį atidaryti oro uosto darbuotojams, nereikės gadinti spynos, kadangi šios sistemos oro uosto apsaugos darbuotojai turi visraktį, kurio pagalba gali lagaminą atidaryti patikrai ir uždaryti nepažeidus. TSA sistema apima 35 šalis, 650 pasaulio oro uostų, Lietuvos oro uostai prie šios sistemos prisijungė nuo 2017 m.

GABOL rūpi produktų kokybė ir patvarumas, todėl visiems lagaminams suteikiama  nuo 5 iki 10 metų garantija, priklausomai nuo jų sudėties ir techninių savybių.

Šie lagaminai yra ypatingai elastingi ir atsparūs smūgiams, iš 100 % polipropileno plastiko.

Komfortą ir saugumą kelionėse taip pat užtikrina keturi nepriklausomi ratukai, besisukantys 360 laipsnių kampu, kurie padaryti taip, jog nekeltų jokių papildomų garsų.

GABOL produktai pritaikyti prie populiariausių nešiojamų ir planšetinių kompiuterių bei mobiliųjų telefonų, kuriuos galėsite lengvai įkrauti be jokių papildomų rūpesčių.

Įvertinus lagaminų technines savybes, galima išsirinkti lagamino spalvą bei raštą. GABOL daug dėmesio skiria kūrybiškumui ir naujovėms, todėl lagaminų dizainu rūpinasi net devyni įvairaus amžiaus ir patirties dizaineriai, kurie kuria naujas  ir įdomias idėjas, atsižvelgdami į einamas tendencijas bei paklausą. Jie siūlo platų dizaino pasirinkimą įvairaus stiliaus mėgėjams. Galima rinktis klasikinį lagaminą, kuris tiks kiekvienam keliautojui arba, norint išsiskirti, galima pasirinkti spalvotą ir akį traukiantį lagaminą.

GABOL – patogūs, kokybiški ir stilingi lagaminai, tinkantys visiems keliautojams! 

Prenumeruokite Oliver.lt naujienlaiškį!
Specialūs pasiūlymai • Naudingi ir įtraukiantys straipsniai