Mokslinis rinkinys KOSMOS "Išmanusis namas"

Mokslinis rinkinys KOSMOS "Išmanusis namas"

Prekės ženklas: Apli Kids
89,95 €

New product

Prekė tiekėjo sandėlyje
Likutis: 3
Pristatysime pirmadienį, balandžio 26 d.

3

- +

Trumpas aprašymas

Žmonių civilizacijos sunaudojamas energijos kiekis auga. Tuo pat metu ryškėja ir žalingas energijos naudojimas visai supančiai aplinkai. Norint to išvengti prasidėjo masyvios globalinės pastangos pereiti prie atsinaujinančios energijos ir tvariau naudoti turimus išteklius. Norint gyventi tvariai, privalome naudoti Žemės išteklius taip, jog jie turėtų galimybę atsinaujinti, tokiu būdu suteikdami ateities kartoms galimybę gyventi taip, kaip gyvename mes. Su šiuo rinkiniu, galite išmokti apie alternatyvią energiją ir tvarų gyvenimą atlikdami 100 eksperimentų ir statydami su energija susijusius modelius. 

Pakuotės viduje rasite:

100 eksperimentų atlikti reikalingos detalės (saulės baterija, termometras, kolektorius, kartoninės jėgainės detalės ir kita); 64 puslapių instrukcijų knygelė (anglų kalba).

Rekomenduojama vaikams nuo 10 metų.

 • Nemokamas pristatymas perkantiems nuo 30 €

  Jeigu užsakymo suma neviršija 30 €:
  Pristatymo kaina su VENIPAK kurjerių tarnyba į namus ar biurą - 3.49 €
  Pristatymo kaina į OMNIVA paštomatą - 2.49 €*
  * Ne visas prekes galime pristatyti į paštomatą

  Daugiau apie pristatymo sąlygas skaitykite čia
 • Perkantiems bet kurių prekių už 40 € - gaivinanti veido kaukė dovanų

  Dovana nebus matoma nei prekių krepšelyje, nei sąskaitoje
  Dovaną gausite kartu su prekėmis

  Daugiau akcijų rasite čia

Prekės aprašymas

Pastatykite alternatyvios energijos jėgainę ir atlikite eksperimentus tiek namie, tiek lauke. Sužinokite apie energiją taupančias statybines medžiagas ir pasyvų (aplinkos neigiamai neveikiantį) namų dizainą. Eksperimentuokite su šildymu, vėsinimu, laidumu, konvekcija ir izoliacija. Ištirkite Žemės klimatą, vandens ciklus ir neišsenkantį energijos šaltinį danguje - saulę. Išbandykite saulės energijos surinkimo metodus naudodami saulės kolektorių. Pritvirtinkite saulės bateriją norėdami sugeneruoti elektrą iš saulės energijos. Pastatykite vėjo turbinas ir išgaukite energiją iš vėjo. Pastatykite šiltnamį ir išmokite apie energijos išsaugojimo triukus, naudojamus augalų. Rinkinys “IŠMANUS NAMAS” suteikia išsamią daugybės alternatyvių energijos formų apžvalgą ir suteikia galimybę prisiliesti prie aplinkosaugos ir energijos išsaugojimo naudojant apčiuopiamus, realius modelius. 64 puslapių, spalvotas eksperimentų vadovas pateikia instrukcijas, mokslinius paaiškinimus ir patarimus, kaip taupyti energiją

Panašios prekės

33,95 €
Sandėlyje: 0
Išparduota

Dažniausiai užduodami klausimai

Esame el. parduotuvė ir fizinės parduotuvės neturime. Prekių atsiimti patiems nėra galimybės.